solutions

Projektový manažment stavieb a Marketing manažment Vašich projektov a služiebProjektový manažment stavieb

Ponúkame našim klientom profesionálny projektový manažment stavieb prioritne v oblasti požiarnej ochrany a ochrany proti pádu.  Úspešnosť vašich nových kancelárií,  rekonštrukcií alebo prestavieb vyžaduje skúsený tím projektových manažérov, architektov a špecialistov na pracovné prostredie aby každú fázu podrobne naplánovali a riadili – čo podporuje všetky zainteresované strany v procese a necháva nič na náhodne. Keďže sú projektoví manažéri spoločnosti Sandmetal zapojení do vypracovania plánu, vedia presne, čo sa musí stať a aké ďalšie riziká je potrebné zabezpečiť. Zoberieme bremeno z vašich ramien, čo vám umožní sústrediť sa na váš primárny biznis. Využívame naše dlhoročné skúsenosti z oblasti stavebnej výroby na slovenskom trhu aj v zahraničí.

Správne a načas

Naše rozhodujúce poradenstvo s plným servisom zabezpečuje nezávislý nákup za konkurenčné ceny a záväzok dokončiť váš projekt v dohodnutom čase a s naplánovaným rozpočtom.

Analýzy procesov realizácie

Analyzujeme výsledky našich krokov, konzultujeme ich a odporúčame riešenia na neustále zlepšovanie realizácií projektov na ktorých participujeme

Optimalizácia procesov

Prinášame do procesu realizácie profesionálne systémové riešenia a optimalizáciu Vašich nákladov  na stavbu.

Projekty na ktorých sme sa podieľaliMarketing manažment

Pripravujeme a realizujeme marketingové a PR plány pre našich partnerov
Špecializujeme sa na prípravu marketingových a komunikačných stratégií. Dokážeme vám poskytnúť jedinečné riešenia špecificky prispôsobené vašim požiadavkám a cieľom. Naše vedomosti sú založené na dlhoročných skúsenostiach a znalostiach trhu v oblasti stavebníctva, nealko biznisu a zálohového systému nápojových obalov. Skúsenosti sme získali tak  v  nadnárodných korporátnych spoločnostiach ako aj pri projektoch pre lokálne spoločnosti či neziskový sektor. 
Naše služby sú vám k dispozícii v ktoromkoľvek štádiu vášho podnikania, či už pre nového začínajúceho podnikateľa práve vstupujúceho na slovenský trh, alebo subjekty s dlhoročným pôsobením,  aj v prípade plánovanej expanzie.


Marketingové projekty na ktorých sme spolupracovali,alebo sa ešte podielame

Mám záujem o spoluprácu

Mgr. Lucia Morvai

Tel: +421 911 591 201

e-mail: lucia.morvai@sandmetal.com

Bc. Peter Morvai

Tel: +421 905 677 963

e-mail: peter.morvai@sandmetal.com

Kontakty

Zvončínska 1046, Lozorno 90055

+421 905 677 963 
+421 911 591 201 

sandmetal@sandmetal.com

So,Ne: Zatvorené, Pon-Pia: 8:00-18:00